Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní domky >

Lanit Plast HENRIETA

Lanit Plast HENRIETA

Cena produktu Lanit Plast HENRIETA není známa.

 

Popis produktu Lanit Plast HENRIETA: Klasický pevný zahradní domek Lanit Plast HENRIETA nabízí perfektní úložný prostor pro vaše základní zahradní nářadí. Tento model má dvě okna ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stav... > více informací


Lanit Plast HENRIETA - popis

nahoru

Klasický pevný zahradní domek Lanit Plast HENRIETA nabízí perfektní úložný prostor pro vaše základní zahradní nářadí. Tento model má dvě okna ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Systém stavby tohoto domku:
Roubený stavební systém, při kterém se profilovaná prkna opatřená drážkou a perem sesazují v rozích křížem do vyfrézovaných zářezů. Síla prken 18 mm.

Krátký popis domku:
* domek je vyrobený z kvalitního smrkového dřeva
* hlavní + vedlejší místnost 1,86 x 1,89 m + 0,67 x 1,89 m
* dvoukřídlé čelní dveře na pantech o rozměru 1,11 x 1,75 m
* v každém křídle čelních dveří je velké okno vyplňující cca polovinu plochy dveří (prosklení ze skla 3 mm)
* dvoukřídlé boční dveře do druhé boční místnosti 1,35 x 1,43 m
* střešní lepenka je obsahem základního balení

Povrchová úprava domku:
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.

Skladování před montáží:
Domek je vyroben z kvalitního smrkového dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost,slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Základy domku:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Před samotnou montáží je nezbytné připravit vhodný podklad. Nejvhodnější je betonová deska, u menších modelů může být použita zámková dlažba. Alternativou k zemním úpravám je samonosný rošt se zemními vruty, který je možné objednat jako příslušenství.
Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky).

Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Použité dřevo: Naše dřevostavby jsou vyráběny z kvalitního smrkového dřeva. Dřevo je přírodní produkt, šetrný k životnímu prostředí, takže harmonicky zapadá do jakékoli zahrady. Další předností dřevovýrobku je také to, že se dá jednoduše opracovat a je cenově příznivý. K tomu navíc má jehličnaté dřevo vysokou izolační schopnost.

Povolení ke stavbě domku:
Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočká je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku (310 kg) a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naší dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu jako 1 paletu na hranici Vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Obsah palety se rozebere přímo na korbě auta a postupně odnosí do připraveného krytého prostoru.

Kompatibilní příslušenství (možno dokoupit):
* Název příslušensví: dřevěná podlaha síla 16 mm pro domky Lanit Plast HENRIETA
* Kategorie: Dřevěné domky
* Šířka (vnější): 3,13m
* Délka (vnější): 2,00m
* Zastavěná plocha: 6,26m2
* Vnitřní plocha: 5,69m2
* Šířka dveří: 1,11m
* Výška dveří: 1,75m
* Výška stěny: 1,86m
* Výška (vnější): 2,19m
* Dveře: dvoukřídlé na pantech
* Materiál stěn domku: přírodní smrkové profily 18 mm
* Střecha: přírodní smrkové profily 15 mm
* Střešní krytina (obsah dodávky): střešní lepenka
* Plocha střechy: 9,0m2
* Sklon střechy: 19stupňů
* Podlaha přibalena: ne
* Okna (materiál prosklení): komůrkový polykarbonát 4 mm
* Zatížení střechy na sníh: 80kg/m2
* Zavětrování: ne
* Povrchová plocha k nátěru: 36m2
* Výrobce: LANIT PLAST
* Hmotnost: 310kg
* Barva: dřevo

Výrobce Lanit Plast
Materiál Dřevo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lanit Plast HENRIETA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Odpadkové koše nebo Kotle, Instalační materiál, Zahradní houpačky.

Nejlevnější Lanit Plast HENRIETA akční ceny - Levné Lanit Plast HENRIETA

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lanit Plast HENRIETA stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lanit Plast HENRIETA najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zahradní domky.